לחות קשה, חילופי עונות, מגע עם חומרי ניקוי ועוד מגוון פעולות שאנו עושים עם הידיים, גורמים להן להיראות מוזנחות ואפילו יבשות וסדוקות. איך שומרים על כפות ידיים רעננות? ואילו חומרים חייבים להיות בקרם ידיים שלך? הכל ממש כאן.
משום מה נשים רבות מטפחות את עור הפנים, אבל איכשהו הידיים לא זוכות לאותה תשומת לב, למרות שהן חשופות לפגעים וחלק פעיל ועסוק בגופנו. אך כמו בטיפול בעור הפנים, עלינו גם לשמור על כפות הידיים על מנת למנוע יובש, הזדקנות ומצבים של סדקים ואדמומיות. אז נכון שהיובש מתחיל את רצה לחנויות הפארם ורוכשת לך קרם ידיים שמכילים כמה שיותר לחות, אבל האם בדקת מה הקרם שלך מכיל? סביר להניח שלא.
כדאי לדעת שישנם קרמים שאכן מרככים את עור הידיים בטווח הקצר, אך אינם מעניקים לו את הלחות וההזנה לאורך זמן כפי שהידיים באמת צריכות. אם כך, יוצא מצב שאת בכל כמה שעות מורחת מחדש עוד ועוד שכבה על מנת להקל על היובש או על האדמומיות. למה זה קורה? כיוון שאותם קרמים מבוססים על שמנים שאינם טבעיים כמו שמן מינראלי האוטם את העור וגורם לו להזיע במקום לנשום, מה שאגב גם גורם להזדקנות מהירה יותר של העור.
אז מה כן מומלץ שיהיה בקרם הידיים שלך?
העדיפי תמיד להשתמש בקרם ידיים איכותי המכיל שמנים טבעיים בשילוב ויטמינים וחומצות אמינו. לדוגמה שמן המפ העשיר בויטמינים ובחומצות אמינו, מספק לעור אפקט אנטי אייג'ינג ומרקם רך וקטיפתי. חומרים נוספים הם אלנטואין שהוא חומר צמחי המופק משורש קומפרי הנוגד גירויים ודלקות, ויטמין E ידוע בסגולותיו כנוגד חמצון חזק המגן על תאי הגוף, חומצה לקטית המעניקה לחות טבעית ומחדשת תאים ובעיקר תערובות של שמנים טבעיים.
איך תגני על כפות הידיים שלך לאורך זמן?
מריחה יום יומית של קרם ידיים איכותי
קרם ידיים הוא מצוין לטיפול בעור יבש, ובמיוחד אם תשתמשי בקרם הידיים של My shemen המכיל תערובת שמנים מופלאה בתוספת ויטמינים, חומצות טבעיות וחומרים טבעים נוספים. מריחה יומיומית של הקרם תותיר את הידיים שלך רכות ונעימות לאורך כל היום, תאט את הזדקנות העור ותמנע גירויים ויובש!
נקי במידה את כפות הידיים
נכון ששטיפת ידיים מומלצת לשמירה על היגיינה, אך לא מומלץ להגזים בשטיפת ידיים מעבר למה שצריך. במידה והשטיפה אינה הכרחית, העדיפי להימנע מסבון או לשטוף רק עם מים ולנגב היטב עם מגבת.
הגני על כפות הידיים מחומרי ניקוי
אין כמו לשטוף את הבית עם אקונומיקה ולהרגיש את הספוג עם היד, אך חומרי הניקוי מייבשים את כפות הידיים, ולכן העדיפה להשתמש בכפפות בעת ניקוי הבית או בעת שימוש בחומרי ניקוי שונים. במידה ולא תרצי בכל שטיפת כלים לשים כפות, מרחי לפני קרם ידיים שיגן על כפות הידיים שלך מפני חומרי הניקוי.
פנקי את כפות הידיים
הידיים שלנו עובדות נון-סטופ - מקלידות, מחליפות טיטול, מנקות, אורזות ומה לא. כדי לאפשר לדם לזרום למפרקי הידיים ולאפשר לידיים לנוח, מרחי קרם ידיים ועסי אותם במשך כמה שניות, כך תסייעי לדם לזרום ולאפשר לידיים "לנשום".
הגני על כפות הידיים מהשמש
חשוב להגן מהשמש לא רק על הפנים, אלא גם על כפות הידיים החשופות לשמש. אגב הן הראשונות שנוצרות עליהן כתמים ופיגמנטציה, ולכן מרחי גם עליהן קרם הגנה מפני השמש והמנעי כמה שיותר מחשיפתן לשמש.


להצצה במפרט של קרם הידיים My shemen >>>