קרם גוף המבוסס על שמן המפ ותערובת שמנים מופלאה. הגוף שלך יגיד לך תודה.
את יוצאת מחדר הרחצה והגוף שלך צמא ללחות מרגיעה, את שולפת את קרם הגוף של My shemen, מורחת באלגנטיות ונהנית מחוויה סנסורית חדשה. המרקם, הלחות ואפקט שמן ההמפ מעניקים לגוף רעננות חדשה שטרם הכרת. והניחוח? נשאר ונשאר לאורך זמן.
קרם גוף הקטיפתי של My shemen מכיל תערובת שמנים מופלאים שנלקטה מהטבע הפתוח, בתוספת שמן המפ המעודד את התחדשות העור, מרגיע ומעניק לו הגנה מפני השמש. הקרם עשיר גם בויטמינים וחומצות אמינו, המסייעים להאטת הזדקנות העור, מכיל גליצרין, ויטמין E וחומצה לקטית המעניקה בוסט של לחות לעור. התוצאה – גוף חלק, גמיש ומלא בלחות שנשארת לאורך כל היום.

מרכיבים ויתרונות:
שמן המפ:
השמן בעל סגולות בריאותיות יוצאות דופן לעור ומסייע להרגעת העור, לזרימת הדם, לירידה באיתות הכאב ומעניק בוסט רעננות לעור .עשיר בלחות ומכיל חומצות אמינו ומכלול ויטמינים התורמים למראה בריא וקורן של העור, תוך האטת תהליכי ההזדקנות של העור.
גליצרין:
זהו חומר האידיאלי לבעלי עור רגיש ומונע יובש בעור בנוסף לתכונותיו המרככות. הגליצרין מסייע בטיפול בבעיות עור, פריחות, חתכים, פציעות ועוד.

ויטמין E:
מסייע בשמירה על מראה עור צעיר ובריא, ומאט את הזדקנותו של העור.
חומצה לקטית: מבהירה ומשפיעה על פעילות יצירת האלסטין בעור, מגבירה לחות, רכות וברק.

יש לך שאלות? יש לנו תשובות!
מהן הסגולות של מרכיב שמן המפ? שמן זרעי קנאביס משתלב מעולה בתערובת השמנים הייחודית של קרם הגוף, ומעניק לעור לחות עמוקה החודרת דרך שכבות עור מרובות. מרכיב שמן הקנאביס, כמו גם המרכיבים המופלאים הנוספים שנבחרו בקפידה, חוברים בסינרגיה מופלאה ומבליטים את הסגולות המיוחדות המיוחסות לקנאביס.

מהו האפקט של קרם המבוסס על שמן המפ?

My shemen מוסיפה שמן המפ במינון המדויק שיוצר הקלה מקומית לאזור מסוים. כאשר שמן המפ נספג בעור, הוא מתחיל להתקדם לשכבות העור התחתיות עוד טרם הגעתו לשריר, ונספג במערכת האנדוקנבינואידים. מערכת זו קיימת באופן טבעי אצל כולם, והיא שואפת לשמור על איזון באמצעות אותות המתקבלים מקולטני CB1 ו- CB2. באופן מדהים, גם קולטני CB1 וגם CB2 נמצאים בעור.

האם יש הגבלה על שימוש יומיומי בשמן המפ?
לא. אין הגבלה על כמות השימוש בקרם המכיל שמן המפ, ולכן תוכלי להשתמש בו לאורך כל היום.

האם קרם המבוסס על שמן המפ מסייע לבעיות עור?

וודאי. אחד היתרונות הייחודיים של שמן המפ לטיפול בבעיות עור היא הפעילות האנטי דלקתית שלו, המסייע לבעיות עור. בנוסף, שמן המפ פועל כנוגד חמצון המסייע לסלק פסולת רעילה מהעור.