חיי הזוגיות בהחלט תופסים מקום נכבד בחיינו, ונראה שגברים מוותרים על פרחים ושוקולדים לטובת רכישת צעצועי מין ושמנים סודיים שמשדרגים פלאים את החוויה המינית. אז אם גם את רוצה למלא את המגירה הסודית, טוב לא כמו חדר הסקס של 'כריסטיאן גריי' מהסרט 50 גוונים של אפור, את חייבת להכניס הצעצועים הבאים למיטה!

ויברטור עם שתי זרועות

אם כבר משקיעים בוויברטור, עדיף לקנות את הדה-בסט! ויברטור המכיל שתי זרועות מספק הנאה כפולה; אחת לפנים הנרתיק והזרוע השנייה לגירוי נקודת ה- G. ויברטור עם שתי זרועות יכול לשדרג את חיי המין פלאים ומאפשר לך ליהנות גם מעינוג עצמי – בדיוק כמו שאת אוהבת!

וויברטור לשימוש זוגי

הכי כיף ליהנות יחד, ולכן וויברטור לשימוש זוגי יוסיף צבע לחדר השינה שלכם. הוויברטור מעוצב בצורת C, הוא רוטט בתשוקה מענג בטירוף על ידי החדרתו לנרתיק ובמגביל מאפשר חדירה של הגבר והוספת רטט לאקט המיני. אין ספק שהחוויה עוצמתית ומרגשת  לשניכם.

שמן סודי שיקפיץ לך חווית האורגזמה

אם ניסית כבר את כל סוגי השמנים וחומרי הסיכה, את חייבת משהו חדש. הכירי את שמן הסיכה שמבוסס על שמן קנאביס - השמן הייחודי שגורם להעצמה של תחושת המגע, מגביר את הרטיבות הטבעית, מעורר תשוקה מינית וכמובן מביא אורגזמה מלאה יותר, כמו שמעולם לא חווית. השמן לא רק מעורר מינית אלא משמש כחומר סיכה טבעי ומביא לאורגזמה מלאה. השימוש בו נוח והתוצאות מהירות, תוך כמה דקות תחושי חמימות באזור המפשעה ותחושה נפלאה.

טבעת רטט על חושית

ואוו... טבעות רטט הן משהו מיוחד, הן מזרימות רטט לאיבר המין וממריצות את הדגדגן בהנאה כפולה. בעצם שניכם נהנים מרטט מחשמל שמעצים את חוויית החדירה – בכל תנוחה! שימו לב שקיימים סוגים שונים של טבעות, כדאי לשים דגש לאלסטיות שלהן ולראש רטט שאף הוא משתנה בהתאם ליצרן. תוכלי למצוא טבעת ראש רטט עם לשון שהיא בהחלט מומלצת.

ג'ל לקיק מתחמם

דמייני ג'ל בטעמים שניתן למרוח אחד על השנייה בכל אזור, ופשוט ללקק בהנאה. אבל הג'ל גם מחמם את האזור ומגיע בשלל טעמים מתוקים. אין ספק שהמשחק המקדים שלכם הולך להיות ארוך מהרגיל ומהנה פי כמה וכמה ממה שהכרת עד היום.