אין זה סוד שנשים אוהבות לשדרג את חיי המין שלהן, הן מאסו בחוויית מין סטנדרטית ומחפשות להכניס ריגושים חדשים למיטה. אז אם גם את מאלה שחייבות לבקר לעיתים קרובות בחנויות לאביזרי מין, את טסה לחו"ל וחייבת להביא צעצוע חדש, או ניסית כמה שמנים וחומרי סיכה, את חייבת להכיר את הדבר הבא - שמן קנאביס שמעניק חוויה על חושית במיטה.

עם כל הכבוד לצעצועי מין (ויש לנו הרבה כבוד אליהם), אין תחליף לתחושה המופלאה של שמן ארומטי המענג את הגוף, כזה שמשדרג את החוויה במיטה ומביא לרף הנאה שעוד לא הכרת. שמן קנאביס הוא נעים למגע, כזה שמורחים ממנו כמה טיפות על הנרתיק ומביא לאורגזמה מלאה. כן, זה בדיוק מה ששמן קנאביס עושה, והוא הולך להיות החבר הכי טוב שלך!

למה? בואי נראה...

העצמה של תחושת המגע

אם התנסית בחוויה מינית תחת השפעת קנאביס, את וודאי יודעת כמה הוא משדרג את ההנאה המינית. אבל קיום יחסי מין עם שמן קנאביס הוא משהו אחר, שהרי השמן נמרח ישירות על איבר המין ומספק 'היי' דומה לשימוש בקנאביס, אך מלווה בתחושות מופלאות המעצימות את תחושת המגע, מגבירות את הרטיבות הטבעית ומעוררות את התשוקה המינית. כל אלה גורמים לאורגזמה מלאה, כזו שמעולם לא חווית.

רק נציין שמלבד שמן הקנאביס, הפורמולה מכילה תערובת סינרגטית של שמנים ואפרודיזיאקים טבעיים שכל אחד מהם תורם לתחושה מושלמת כמו קינמון, CBD, ג'ינג'ר, קוקוס ושמן הל. אין ספק ששמן הקנאביס יהיה החבר הכי טוב שלך לאורך זמן, גם אם את לא בזוגיות. אם את בזוגיות, כמובן שתוכלי לרענן עם שמן הקנאביס את חיי המין שלך.  

חומר סיכה מהטבע אצלך במיטה

ההנאה בקיום יחסי מין מבוססת על זקפה אצל גברים ורטיבות בנרתיק אצל נשים, הנוצרת בעת גירוי מיני. כן, יובש בנרתיק היא תופעה מוכרת הפוגמת ביחסי המין והחדירה יכולה להיות כואבת. אבל היי... יובש בנרתיק אינו 'קללה', במיוחד כשיש לא מעט חומרי סיכה מהטבע שבהחלט פותרים לך את העניין. שמן קנאביס הוא חומר סיכה מהטבע המכיל שמנים איכותיים הגורמים לירידה במתח השרירים ולזרימת דם משופרת. זו הסיבה שהשימוש בו מעורר את הרגישות, הרטיבות וההנאה המינית.

לחוות אורגזמה מתמשכת כל הלילה

על פי מחקרים, רק רבע מהנשים מגיעות לאורגזמה, חלקן מזייפות (כ- 60% נשים!) וחלקן  לא חוו כלל, או חוו אורגזמות מינוריות. עוד נתון מדהים, כ- 27% גברים סבורים שבנות הזוג שלהם מזייפות אורגזמות. כן זה עצוב לאללה, אבל החבר הכי טוב שלך הולך לשנות לך את חיי המין! שמן קנאביס מספק חוויה אורגזמית על-חושית מטורפת! נשים שהשתמשו בשמן קנאביס מספרות שבפעם הראשונה בחייהן הן חוו אורגזמה, ואלה שכבר חוו מספרות שהשמן מעצים את האורגזמה.

רק נספר שכמה דקות לאחר מריחת השמן על אזור הנרתיק תחושי חמימות באזור המפשעה שנמשכת בכל הגוף וגורמת לך לרצות לקיים יחסים כל הלילה. במהלך יחסי המין תחווי אורגזמה שנמשכת כמה שעות ובסוף תיהני משינה מתוקה וטובה!