בואי נדבר על אורגזמה. את יוצאת עם חברות לקפה... ופתאום שיחה על סקס. הן מספרות על האורגזמות שהן חוות, ואת מתכווצת בכיסא ולא יודעת על מה הן מדברות. כן, את לא לבד והמחקרים מוכחים את זה היטב, אבל מסתבר שיש מה לעשות.

אורגזמה היא לא רק אגדה אורבנית המדוברת ב"סקס והעיר הגדולה", אלא משהו שכל אחת יכולה לחוות עם קצת סבלנות ועבודה. על פי מחקרים רק רבע מהנשים מצליחות להגיע לאורגזמה כשהן מקיימות יחסי מין! וזה עוד לא הכל... רק 15% נשים לא חוו אורגזמה כלל, והיתר פשוט מזייפות, אז זה לא נחשב. אז אם גם את בשלה לחוות אורגזמה נשית, אין סיבה שלא תחווי אותה.

קבלי כמה טיפים לאורגזמה מתמשכת...

להכניס חברים חדשים למיטה

כן, החברים יכולים להיות צעצועים, שמנים ארומטיים, חומרי סיכה ועוד. ויברטור לדוגמה, יכול לאפשר לך למצוא את נקודת ה- G לבד. תוכלי להחדיר אותו בתנוחה אנכית (בפנים כלפי הטבור), לשחק עם הנקודה עד שתמצאי את הדגדגן והאזור שעושה לך נעים, זה הזמן לגרות את הנקודה כדי להפיק הנאה מקסימלית. גם שמן יכול לתרום לחגיגות האורגזמה, בעיקר שמן קנאביס המעורר מינית ומעצים את תחושת האורגזמה פי כמה וכמה ממה שהכרת עד היום.

גירוי מיני מטורף

אחד הדברים שיכולים להשפיע על אורגזמה הוא גירוי מיני מטורף. ככל שהוא יהיה חזק יותר, כך האורגזמה תהיה מהנה ומורגשת יותר. זה הזמן לשיחה צפופה עם בן הזוג, ספרי לו מה מגרה אותך מינית ובקשי ממנו להשקיע. זה יכול להיות גירודים בגב, לחישות באוזן, נגיעה בנרתיק או בפטמות ועוד. גם מיקום יכול לגרות מינית, לדוגמה סקס מחוץ למיטה כמו במטבח, ברכב, בטבע ובמקומות נוספים.

חמודה, את חייבת להשתחרר

אורגזמה היא עבודה ודורשת סבלנות, נו את יודעת... גם רומא לא נבנתה ביום אחד. אבל דבר ראשון את חייבת להגיע משוחררת, אל תחשבי על האורגזמה, אלא תתמסרי לתהליך יחד עם בן זוגך. מה שיכול לעזור לך להגיע משוחררת הוא לייצר אווירה נינוחה ורגועה. לדוגמה להדליק נרות, להחליף מצעים, מוזיקה מרגיעה, ריח טוב בחדר, כוס יין, אבל בעיקר וייב טוב בינכם והמון תשוקה.

בנייה איטית של המגע

אם ניסית לגעת בדגדגן ולא הגעת לאורגזמה, הכל בסדר. 6 מתוך 10 נשים מגיעות לאורגזמה מגירוי חיצוני בשל רגישות בדגדגן, לדוגמה בשפתיים ומסביב לנרתיק. נסי לגרות את אזורים אלה בצורה איטית, תוך בניית מגע והתמקדות בתחושה עד שתגיעי לאורגזמה. אגב, נשים מדווחות שדווקא בניית מגע איטי מחוץ לנרתיק מאפשר להן להגיע לאורגזמה עוצמתית ביחס לחדירה או גירוי הדגדגן.