תעשיית צעצועי מין וחומרי הסיכה משגשגת בעולם כולו ומביאה לנו הנאה מטורפת בין הסדינים, הרי אין כמו צעצוע חדש שיבעיר בשניות את התשוקה במיטה. יחד עם זאת, נראה שקיימת אי וודאות, וליתר דיוק קצת חוסר ידע שהוביל למיתוסים מוטעים. ייתכן שמיתוסים אלה נוצרו עקב סטיגמות, סרטי הפורנו הנועזים או סתם משמרנות יתר. כלה אלה גורמים לזוגות לפספס את ההנאה הגדולה שצעצועי מין מספקים, וחבל.

הבאנו במיוחד בשבילך כמה  מיתוסים על צעצועי מין וחומרי סיכה שבהחלט חייבים לנפץ, ממש עכשיו!

  1. אין צורך בחומר סיכה, שמן תינוקות עושה את העבודה

זהו מיתוס שבהחלט כדאי לנפץ! מריחת שמן תינוקות היא אחד הדברים הגרועים שאת עושה לעצמך, מכיוון שהוא נועד לשימוש חיצוני ואינו מיועד כלל להחדרה במקום רגיש כמו הנרתיק. האיברים האינטימיים שלך חייבים חומרים עדינים וטבעיים ובמיוחד הנרתיק שמכיל רקמות ריריות אשר נאטמות על ידי שמן תינוקות. אז תעשי לגוף שלך טובה, ותעברי עוד היום לחומר סיכה העשוי משמנים טבעיים כמו שמן קנאביס, שמן הל, שמן קוקוס ועוד. אהה... והשמנים האלה גם מעוררים מינית ומעניקים אורגזמה על חושית שעוד לא הכרת!

  1. אביזרי מין נועדו רק למי שחיי המין שלו משעממים

ממש לא! זהו אחד המיתוסים השגויים! אומנם צעצועי מין מוסיפים גיוון במיטה ומשפרים את חיי המין, אבל זה לא אומר שרק מי שחיי המין שלו משעממים או לא מוצלחים צריך אותם, ההפך הוא הנכון. דווקא הוספת צעצועי מין מראה על פתיחות מינית ורצון להעצים את החוויה במיטה, גם אם היא מעולה. אז לא משנה אם חיי המין שלך פרועים, משעממים או סטנדרטים, צעצועי מין יוסיפו לך אקשן במיטה ויעלו בכמה רמות את ההנאה שלך.

  1. צעצועי מין וחומרי סיכה הם רק לרווקות

ואוו... בכלל לא נכון! ממזמן תם העידן שבו רק רווקות מתחזקות מגירת צעצועים מפנקת, כתחליף לגבר. גם נשים נשואות ואפילו מבוגרות בנות 60+ מתחזקות יופי של מגירה עם שלל אביזרים שלא מביישים שום רווקה עוללת. להפך, נשים בזוגיות ארוכה מאסו בחיי מין משעממים, והן רוצות להכניס ריגושים למיטה. 

  1. גברים חוששים מצעצועי מין

ממש לא נכון! נשים חוששות שהגבר שלהן יפגע ויחשוב שהוא לא מספיק טוב, ולכן הן מכניסות צעצועים למיטה. אבל בואו, אנחנו חיים בעולם ליברלי ופתוח, מה גם שגברים אף הם נהנים מצעצועי מין. ניתן לדמות את צעצועי המין לתוספת של צ'יפס ליד ההמבורגר. נכון שהבשר הוא המנה העיקרית, אבל הצ'יפס הוא הצעצועים שמוסיפים הנאה וקראנצ'ית לחיי המין, ממש סוגרים את ההנאה מהמנה העיקרית ובלעדיהם 'ההמבורגר' לא עובר בגרון.

  1. אביזרי מין וחומרי סיכה מסוכנים

בכלל לא, אבל נסביר מתי כן. חומרי סיכה חייבים להיות מאושרים על ידי משרד הבריאות, ולכן מומלץ לרכוש רק מוצרים מאושרים שמרכיביהם נבדקו ואושרו לשימוש באזורים אינטימיים. נכון שקיימים חומרים שאינם מאושרים, והם אכן יכולים לסכן את המשתמשים. בקיצור, אין צורך לחשוש אם המוצר מאושר לשימוש.

מיתוס נוסף בעניין זה הוא שוויברטור מזיק לגוף, אבל במקרה זה ההפך הוא הנכון. כיום נשים בגיל המעבר ונשים אחרי לידה משתמשות בוויברטור/ביצים סיניות כדי לשמר את גמישות הנרתיק ולאמן את שרירי רצפת האגן, על מנת למנוע  צניחה של רצפת האגן.